MENUMENU
;

آسایشگاه سالمندان ستایش

توضیحات

مرکز توانبخشی و آسایشگاه سالمندان ستایش، در شهریور ماه ۱۳۸۶ در پی اقدام خیرخواهانه موسس، با سعی و تلاش بی شائبه با دریافت مجوز از سازمان بهزیستی کشور با ظرفیت ۳۵ نفر خانم و آقا، به مدیریت آقای مهدی پناهی در یک ساختمان استیجاری در منطقه باغستان کرج تاسیس  و را اندازی شد.
در سال ۸۷ به پاس خدمات روزافزون مرکز، در اولین ارزشیابی سازمان بهزیستی از کلیه آسایشگاه های سالمندلن خصوصی کشور، آسایشگاه سالمندان ستایش به عنوان مرکز نمونه و درجه یک شهرستان کرج معرفی گردید.
در حال حاضر مرکز سالمندان ستایش در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع در باغستان کرج، دارای فضای سبز، پنج طبقه مجهز به سیستم های حرارتی و برودتی ، با سرویسهای بهداشتی ایرانی و فرنگی دارای سیستم آسانسور حمل سالمند، اتاق معاینه، تجهیزات کامل فیزیوتراپی، کاردرمانی، آشپزخانه، رخشوی خانه، انبار، داروخانه، ایستگاه پرستاری با تمامی امکانات و تجهیزات پرستاری در خدمت عزیزان گرانقدر می‌باشد.
•    نگهداری شبانه روزی از خانم ها و آقایان
•    خدمات توانبخشی
•    فیزیوتراپی، کاردرمانی و گفتار درمانی
•    ارائه خدمات پرستاری، پزشکی و روانپزشکی
•    نگهداری تخصصی از سالمندان با شرایط خاص

آسایشگاه سالمندان ستایش ، آسایشگاه سالمندان در باغستان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 8 =
تماس با پیک پارسی

 

  تلفن: ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۶۶ – ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۴۴     ۰۹۱۰۹۴۳۷۰۳۰ –  ۰۹۱۲۳۶۸۰۹۲۳

  ایمیل:       farhikhteweb@gmail.com

  آدرس: کرج،خیابان مطهری، جنب آموزش و پرورش ناحیه ۳، برج پارسیان، طبقه ۷، واحد ۲۰

 

ロレックスは、最初の手市場であろうと中古の市場であろうと、ロレックスの市場が非常に高いかどうかにかかわらず、腕時計にとっての男性の憧れです。 ロレックスは革新的な精神と優れた品質で多くの優れた優秀な人々の選択となっています。 それ以上の騒ぎがなければ、今日私は5人のロレックスのイベントを誰もが数えることになります。 海の深みから世界の峰まで、氷に覆われた極地から熱い砂漠に至るまで、ROLEXロレックス時計コピーは常にいつものように正確に動作します。 私はロレックスの多くの人が聞いたことを理解していると思います:10万元の価格で新しい時計、映画の表面を引き裂くだけで8万元の価値があるかもしれません。 フィルムを引き裂いて価格をつくるので、ロレックスのプレーヤーと時計のリサイクル業者は非常に価値があります。
Imitazioni orologi italiafutbalove dresyFussball hallenschuhe