;

 • آموزشگاه زبان کودک و نوجوان ela آموزشگاه زبان کودک و نوجوان ela
 • آموزشگاه زبان کودک و نوجوان ela آموزشگاه زبان کودک و نوجوان ela
 • آموزشگاه زبان کودک و نوجوان ela آموزشگاه زبان کودک و نوجوان ela
 • آموزشگاه زبان کودک و نوجوان ela آموزشگاه زبان کودک و نوجوان ela
این مطلب را پسندیدم :

آموزشگاه زبان کودکان ela

شماره تماس: ۰۲۱۷۷۷۲۸۴۳۵ - ۰۲۱۷۷۷۲۸۴۱۸ - ۰۲۱۷۷۷۲۸۴۲۳- ۰۲۱۷۷۸۷۱۱۳۲

تلفن همراه: ۰۹۳۶۳۹۲۲۲۱۳

اینستاگرام: ela.ir

تلگرام: ela_institute@

وب سایت: www.elacademy.ir

آدرس: تهران-تهرانپارس- ضلع جنوب شرقی فلکه اول- ابتدای خیابان قانع (پروین)

توضیحات

آموزشگاه زبان کودکان ela  ،  بهترین آموزشگاه زبان کودک و نوجوان در تهرانپارس با استفاده از استانداردهای جهانی و تعریف شده دانشگاه آکسفورد برای هر سطح دوره‌های آموزشی کودکان

 

آموزشگاه زبان کودکان ela  –  بهترین آموزشگاه زبان کودک و نوجوان در تهرانپارس

 

موسسه زبان ela در بیش از یک دهه فعالیت خود همواره به سیستم آموزشی زبان کودک به عنوان یک اصل و یک مهم نگریسته است.
با استفاده از استانداردهای جهانی و تعریف شده دانشگاه آکسفورد طبق تئوری‌های روز یادگیری زبان در دنیا و راهنمایی‌های دکتر قدرتی (استاد دانشگاه تهران شمال) که فراگیری زبان انگلیسی را خود از سن ۵ سالگی شروع کرده‌اند بهترین آموزشگاه‌ زبان کودک و نوجوان در شرق تهران از لحاظ کیفیت و هزینه می‌باشد.
در دوره‌های کودکان و نوجوانان آکادمی زبان ela از جدیدترین متدها و کتابهای آموزش روز دنیا استفاده شده و تمامی اساتید آموزشگاه زبان ela برای این دوره‌ها آموزش و تخصصهای لازم را دیده‌اند.
در این راستا برای کودکان ۶-۴ سال از کتابهای موفق از انتشارات  English time , Magic time 2 سطح ۴ ترم و First Friends  از انتشارات Oxford در ایران استفاده شده است.
در این دوره‌ها زبان آموزان با استفاده از بازی، شعر، فیلم‌های آموزشی و کارتون‌های کاملا مرتبط در محیطی شاد و مفرح و دوستانه به تقویت مهارتهای فکری، خلاقیتی و علمی خود می‌پردازند.
کتاب‌های  First Friend در ۳ سطح و ۳ کتاب در رده‌ی سنی ۵ تا ۷ سال ، کتاب داستان، کتاب کار ۶ ترم
در آموزشگاه زبان کودکان ela برای کودکان ۱۲-۷ سال از کتابهای Family & Friends همکاری با انتشارات Oxford در ایران استفاده می‌شود. که با تمرکز بر مهارت‌های گفتاری و شنیداری، با تقویت گام به گام مهارتهای مرتبط با تلفظ ومکالمه درمحیطی صمیمی وحتی با تکیه بر مدلهای مختلف نوشتاری، فضای دلپذیر و دوستانه را برای یادگیری زبان برای کودکان فراهم می‌کند.
تصاویر مناسب و شاداب، CDها و کتب کمک آموزشی، استفاده از ویدیو پروژکتور این مجموعه را از سایر مجموعه‌ها متمایزکرده است.
نکات گرامری پنهان درجملات و گسترش دایره واژگان همراه با تقویت مهارتهای اخلاقی، اجتماعی وعاطفی این گروه سنی از جمله اهداف این کتابها می‌باشد.
تفاوت آموزشگاه زبان کودکان ela با سایر آموزشگاهها که سبب شده این آموزشگاه، بهترین آموزشگاه زبان کودک و نوجوان در تهرانپارس گردد در استفاده از پتانسیل و قدرت کامل این کتاب‌ها و مطابقت با استانداردهای دانشگاه آکسفورد می‌باشد.
کتابهای Family Friends برنامه ریزی بسیار پیچیده و کاملی دارند ولی متاسفانه بعضی از دوستان نمی‌توانند از این مطالب کامل و پویا در جهت آموزش به شکل بهینه استفاده نمایند و یا اصلا اطلاع ندارند که برنامه ریزی کاملی در Oxford.برای کودکان انجام گرفته است که شامل (فیلم، شعر، بازی، بر پایه متد TPR) می‌گردد.
کمتر آموزشگاهی از این اطلاعات آگاهی دارد لیکن ما در ela بر این باوریم باید آموزش صحیح با بهترین اساتید آکادمی از همان کودکی انتقال یابد ولی اکثرا دانشجویان و افراد بدون تجربه را در این سطح برای کودکان قرار می‌دهند
 اساتیدی که در این سطح تدریس می‌کنند باید دارای قابلیتهای متفاوتی ازجمله:
علاقه به کودکان ، توانایی ایجاد رابطه ، داشتن اطلاعات روانشانسی کودکان، اطلاعات کامل از روشها و متد روز دنیا ، صبور و دلسوز باشند
مهارتهای اجتماعی وعاطفی زبان آموزان از اهمیتی یکسان با مهارتهای زبانی برخوردار می‌باشد و بر پایه همین اصل فضای کلاسها و روش اساتید طوری طراحی شده‌است که کودکان با ابتکار و با تکیه بر ظرفیتهای خود و البته با روشهای علمی و تجربه در دنیای جدید با اعتماد به نفس بالاتری قدم بگذارند.
کتاب‌های Family friends دارای ۴ سطح و ۵ کتاب رده‌ی سنی ۷ تا ۱۲ سال دارای کتاب کار، کتاب داستان، کتاب خواندن و نوشتن برای تقویت مهارت خواندن و درک مطلب به همراه کتاب گرامر می‌باشد.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

برچسب‌ها:,
  برای درج تبلیغات در سایت پیک پارسی با ما در ارتباط باشید:

   

    تلفن: ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۶۶ – ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۴۴     ۰۹۱۰۹۴۳۷۰۳۰ –  ۰۹۱۲۳۶۸۰۹۲۳

    ایمیل:       farhikhteweb@gmail.com

    آدرس: کرج،خیابان مطهری، جنب آموزش و پرورش ناحیه ۳، برج پارسیان، طبقه ۷، واحد ۲۰