MENUMENU
;

  • آموزشگاه زبان کودک و نوجوان ela آموزشگاه زبان کودک و نوجوان ela
  • آموزشگاه زبان کودک و نوجوان ela آموزشگاه زبان کودک و نوجوان ela
  • آموزشگاه زبان کودک و نوجوان ela آموزشگاه زبان کودک و نوجوان ela
  • آموزشگاه زبان کودک و نوجوان ela آموزشگاه زبان کودک و نوجوان ela
این مطلب را پسندیدم :
9+

آموزشگاه زبان کودکان ela

شماره تماس: ۰۲۱۷۷۷۲۸۴۳۵ - ۰۲۱۷۷۷۲۸۴۱۸ - ۰۲۱۷۷۷۲۸۴۲۳- ۰۲۱۷۷۸۷۱۱۳۲

تلفن همراه: ۰۹۳۶۳۹۲۲۲۱۳

اینستاگرام: ela.ir

تلگرام: ela_institute@

وب سایت: www.elacademy.ir

آدرس: تهران-تهرانپارس- ضلع جنوب شرقی فلکه اول- ابتدای خیابان قانع (پروین)

توضیحات

آموزشگاه زبان کودکان ela  ،  بهترین آموزشگاه زبان کودک و نوجوان در تهرانپارس با استفاده از استانداردهای جهانی و تعریف شده دانشگاه آکسفورد برای هر سطح دوره‌های آموزشی کودکان

 

آموزشگاه زبان کودکان ela  –  بهترین آموزشگاه زبان کودک و نوجوان در تهرانپارس

 

موسسه زبان ela در بیش از یک دهه فعالیت خود همواره به سیستم آموزشی زبان کودک به عنوان یک اصل و یک مهم نگریسته است.
با استفاده از استانداردهای جهانی و تعریف شده دانشگاه آکسفورد طبق تئوری‌های روز یادگیری زبان در دنیا و راهنمایی‌های دکتر قدرتی (استاد دانشگاه تهران شمال) که فراگیری زبان انگلیسی را خود از سن ۵ سالگی شروع کرده‌اند بهترین آموزشگاه‌ زبان کودک و نوجوان در شرق تهران از لحاظ کیفیت و هزینه می‌باشد.
در دوره‌های کودکان و نوجوانان آکادمی زبان ela از جدیدترین متدها و کتابهای آموزش روز دنیا استفاده شده و تمامی اساتید آموزشگاه زبان ela برای این دوره‌ها آموزش و تخصصهای لازم را دیده‌اند.
در این راستا برای کودکان ۶-۴ سال از کتابهای موفق از انتشارات  English time , Magic time 2 سطح ۴ ترم و First Friends  از انتشارات Oxford در ایران استفاده شده است.
در این دوره‌ها زبان آموزان با استفاده از بازی، شعر، فیلم‌های آموزشی و کارتون‌های کاملا مرتبط در محیطی شاد و مفرح و دوستانه به تقویت مهارتهای فکری، خلاقیتی و علمی خود می‌پردازند.
کتاب‌های  First Friend در ۳ سطح و ۳ کتاب در رده‌ی سنی ۵ تا ۷ سال ، کتاب داستان، کتاب کار ۶ ترم
در آموزشگاه زبان کودکان ela برای کودکان ۱۲-۷ سال از کتابهای Family & Friends همکاری با انتشارات Oxford در ایران استفاده می‌شود. که با تمرکز بر مهارت‌های گفتاری و شنیداری، با تقویت گام به گام مهارتهای مرتبط با تلفظ ومکالمه درمحیطی صمیمی وحتی با تکیه بر مدلهای مختلف نوشتاری، فضای دلپذیر و دوستانه را برای یادگیری زبان برای کودکان فراهم می‌کند.
تصاویر مناسب و شاداب، CDها و کتب کمک آموزشی، استفاده از ویدیو پروژکتور این مجموعه را از سایر مجموعه‌ها متمایزکرده است.
نکات گرامری پنهان درجملات و گسترش دایره واژگان همراه با تقویت مهارتهای اخلاقی، اجتماعی وعاطفی این گروه سنی از جمله اهداف این کتابها می‌باشد.
تفاوت آموزشگاه زبان کودکان ela با سایر آموزشگاهها که سبب شده این آموزشگاه، بهترین آموزشگاه زبان کودک و نوجوان در تهرانپارس گردد در استفاده از پتانسیل و قدرت کامل این کتاب‌ها و مطابقت با استانداردهای دانشگاه آکسفورد می‌باشد.
کتابهای Family Friends برنامه ریزی بسیار پیچیده و کاملی دارند ولی متاسفانه بعضی از دوستان نمی‌توانند از این مطالب کامل و پویا در جهت آموزش به شکل بهینه استفاده نمایند و یا اصلا اطلاع ندارند که برنامه ریزی کاملی در Oxford.برای کودکان انجام گرفته است که شامل (فیلم، شعر، بازی، بر پایه متد TPR) می‌گردد.
کمتر آموزشگاهی از این اطلاعات آگاهی دارد لیکن ما در ela بر این باوریم باید آموزش صحیح با بهترین اساتید آکادمی از همان کودکی انتقال یابد ولی اکثرا دانشجویان و افراد بدون تجربه را در این سطح برای کودکان قرار می‌دهند
 اساتیدی که در این سطح تدریس می‌کنند باید دارای قابلیتهای متفاوتی ازجمله:
علاقه به کودکان ، توانایی ایجاد رابطه ، داشتن اطلاعات روانشانسی کودکان، اطلاعات کامل از روشها و متد روز دنیا ، صبور و دلسوز باشند
مهارتهای اجتماعی وعاطفی زبان آموزان از اهمیتی یکسان با مهارتهای زبانی برخوردار می‌باشد و بر پایه همین اصل فضای کلاسها و روش اساتید طوری طراحی شده‌است که کودکان با ابتکار و با تکیه بر ظرفیتهای خود و البته با روشهای علمی و تجربه در دنیای جدید با اعتماد به نفس بالاتری قدم بگذارند.
کتاب‌های Family friends دارای ۴ سطح و ۵ کتاب رده‌ی سنی ۷ تا ۱۲ سال دارای کتاب کار، کتاب داستان، کتاب خواندن و نوشتن برای تقویت مهارت خواندن و درک مطلب به همراه کتاب گرامر می‌باشد.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

برچسب‌ها,
برای درج تبلیغات در سایت پیک پارسی با ما در ارتباط باشید:

 

  تلفن: ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۶۶ – ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۴۴     ۰۹۱۰۹۴۳۷۰۳۰ –  ۰۹۱۲۳۶۸۰۹۲۳

  ایمیل:       farhikhteweb@gmail.com

  آدرس: کرج،خیابان مطهری، جنب آموزش و پرورش ناحیه ۳، برج پارسیان، طبقه ۷، واحد ۲۰

 

バッグはファッションを愛し、ファッションと贅沢の世界に足を踏み入れる女の子の多くです。カウンターに多くの赤ちゃん、まばゆいばかりの美しさのパッケージを見るには、割引が非常に強力であるとき、彼は発見プロセスの間に、特に好きではなかった発見後買い戻すために、自分自身を少し小遣いを制御することができない、混乱に始まりました。ただ、各ブランドのパッケージのデザインはそんなに豪華な赤ちゃんの世界に入って、新しい、限定版の打ち上げが行われている、どのような最初のエントリーだけバッグに最適なパッケージモデルの種類について? 今回は、ブランドの人気、実用性、古典的なレベル、カウンター価格などのさまざまな次元を総合的に評価し、各ブランドのベストパッケージを最初のビッグネームパッケージにすることをお勧めします。
  • ブランド携帯ケース
  • グッチiphoneケース
  • シャネルiphoneケース
  • エルメスiphoneケース
  • ルイヴィトンiphoneケース
  • ルイヴィトンのバッグは、小さなパッケージの世界のネットと言えるでしょうが、基本的には1つで、カウンターも在庫切れです。ラインを知っている "3つで1"、美しい、費用対効果の高いと実用的なバッグのコレクションと呼ばれ、内部のカードのパッケージ、コインケース、あなたは間違いがある!それは3つの袋を買うためのお金のパッケージを支払うことです。さらに、袋の外側のチェーンは取り外し可能であり、ハンドバッグ、すなわち4つのパックとして使用することができる。通常の財布を使用して簡単に旅行のためのトリプル絶対に不可欠なツール、愛していない、重すぎる大きすぎる大きな袋、これは完璧なソリューションです。