;

آموزشگاه موسیقی پل

شماره تماس: ۰۲۶۳۳۴۱۳۱۳۳

تلفن همراه: ۰۹۱۲۸۶۷۶۱۶۶ - ۰۹۰۴۵۲۸۶۱۶۶

وب سایت: polmusicacademy.com

آدرس: کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، خیابان ۱۰۰ شرقی، پلاک ۵۸۹

توضیحات

آموزشگاه موسیقی پل – آموزشگاه موسیقی در مهرشهر

آموزشگاه موسیقی پل در زمستان ۱۳۹۷ با مدیریت سر کار خانم نیلوفر خوانساری و همکاری جمعی از از اساتید با تجربه و فارغ التحصیلان موسیقی فعالیت خود را آغاز نمود.

این آموزشگاه  دارای  هشت کلاس آموزشی در سه طبقه و همچنین فضای باز جهت برگزاری کلاس های گروهی و مستر کلاس ها بزرگترین مجموعه آموزش موسیقی استان می باشد. 

کودکان را با موسیقی آشنا کنید، می دانیم که برای پرورش نبوغ فرزندانتان مشتاق هستید. پس اول آموزش ببینید. راهنمایی برای کسانی که دوست دارند موسیقی را شروع کنند. اگر برای شما سوال مطرح میشود. که موسیقی از کجا  شروع کنیم و یا با چه سازی شروع کنیم باید به شما بگوییم. که اول به صدای سازهای مختلف گوش دهید و برای انتخاب ساز زمان بگذارید. تا صدای ساز را بشنوید به آموزشگاه های موسیقی بروید و با اساتید متخصص هر سازمان مشورت کنید.

راهنمایی برای کسانی که دوست دارند موسیقی را شروع کنند اگر برای شما سوال مطرح می شود که موسیقی را از کجا شروع کنیم و یا با چه سازی شروع کنیم باید به شما بگوییم که اول به صدای سازهای مختلف گوش دهید. و برای انتخاب ساز زمان بگذارید. تا صدای ساز را بشنوید به آموزشگاه های موسیقی بروید.

IMG_1506

آموزشگاه موسیقی پل، پلی برای ارتباط شما عزیزان با بهترین های موسیقی 

آموزشگاه موسیقی در مهرشهر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 8 =
    برای درج تبلیغات در سایت پیک پارسی با ما در ارتباط باشید:

     

      تلفن: ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۶۶ – ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۴۴     ۰۹۱۰۹۴۳۷۰۳۰ –  ۰۹۱۲۳۶۸۰۹۲۳

      ایمیل:       farhikhteweb@gmail.com

      آدرس: کرج،خیابان مطهری، جنب آموزش و پرورش ناحیه ۳، برج پارسیان، طبقه ۷، واحد ۲۰