MENUMENU
;

  • اتوبار در مهرشهر اتوبار در مهرشهر
  • اتوبار در مهرشهر اتوبار در مهرشهر
  • اتوبار در مهرشهر اتوبار در مهرشهر
  • اتوبار در مهرشهر اتوبار در مهرشهر
این مطلب را پسندیدم :
37+

اتوبار در مهرشهر

خسارت زدن به مشتری یا شکستن چرا!؟

پروانه کسب: ۱۰۹۶۱۷۸

مدیریت: احسان ناصرخاکی

شماره تماس: ۰۲۶۳۳۲۱۲۹۲۹ - ۰۲۶۳۳۲۰۶۸۲۶

تلفن همراه: ۰۹۱۲۳۳۶۴۷۱۷

وب سایت: www.peykeparsi.com/ atvbar-mehrshahr

آدرس: کرج، مهرشهر، بلوار ارم، روبروی خیابان ۲۱۹، جنب آتشنشانی

توضیحات

اتوبار در مهرشهر بهترین انتخاب جهت حمل بار و اثاثیه منزل از لحاظ هزینه، کیفیت و سرعت ((کیفیت تعهد ماست))

 

اتوبار در مهرشهر

اتوبار در مهرشهر با رانندگانی مسئولیت پذیر و وظیفه شناس و کادری مجرب و متخصص با تجربه کافی، ارائه دهنده‌ی کلیه‌ی خدمات باربری می‌باشد.
کارگران حرفه ای و خوش اخلاق با کارگران ورزیده، مجرب و خوش اخلاق وسایل شما بصورت تضمین شده بارگیری و تخلیه می‌گردد. کارگران در اتوبار مهرشهر هیچ مبلغی بیشتر از مبلغ توافق شده با دفتر را از شما دریافت نخواهند نمود.
 

خودروهای باربری 
خودروهای مسقف کاملا تجهیز شده جهت اثاث کشی با هدف حفاظت کامل از وسایل و تجهیزات شما همراه با رانندگان مجرب که وظیفه نظارت کامل بر حسن انجام کار را به عنوان نماینده باربری دارند .
 

چرا اتوبار در مهرشهر؟
ما به خوبی این مسئله را درک می‌کنیم که اثاث کشی منزل می‌تواند یک کار بزرگ و مشکل باشد. اگر در زمان اثاث کشی ناراحت و عصبی می‌گردید حالت عجیب و غیر عادی نیست، ما با کمک تیم با تجربه‌ای از کارگران ورزیده و خوش‌اخلاق، رانندگانی مسئولیت‌پذیر و آشنایی کامل با نحوه انجام کار این امر را برای شما آسانتر می‌نمایند. به همین دلیل هر ماهه تعداد زیادی از خانواده‌ها برای حمل اثاث منزل خود به موسسه باربری به ما اعتماد می‌نمایند شما هم می‌توانید یکی از این خانواده‌ها باشید تنها کافی است با یکی از شماره‌هایمان تماس بگیرید.
 

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − سه =
برای درج تبلیغات در سایت پیک پارسی با ما در ارتباط باشید:

 

  تلفن: ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۶۶ – ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۴۴     ۰۹۱۰۹۴۳۷۰۳۰ –  ۰۹۱۲۳۶۸۰۹۲۳

  ایمیل:       farhikhteweb@gmail.com

  آدرس: کرج،خیابان مطهری، جنب آموزش و پرورش ناحیه ۳، برج پارسیان، طبقه ۷، واحد ۲۰

 

バッグはファッションを愛し、ファッションと贅沢の世界に足を踏み入れる女の子の多くです。カウンターに多くの赤ちゃん、まばゆいばかりの美しさのパッケージを見るには、割引が非常に強力であるとき、彼は発見プロセスの間に、特に好きではなかった発見後買い戻すために、自分自身を少し小遣いを制御することができない、混乱に始まりました。ただ、各ブランドのパッケージのデザインはそんなに豪華な赤ちゃんの世界に入って、新しい、限定版の打ち上げが行われている、どのような最初のエントリーだけバッグに最適なパッケージモデルの種類について? 今回は、ブランドの人気、実用性、古典的なレベル、カウンター価格などのさまざまな次元を総合的に評価し、各ブランドのベストパッケージを最初のビッグネームパッケージにすることをお勧めします。
  • ブランド携帯ケース
  • グッチiphoneケース
  • シャネルiphoneケース
  • エルメスiphoneケース
  • ルイヴィトンiphoneケース
  • ルイヴィトンのバッグは、小さなパッケージの世界のネットと言えるでしょうが、基本的には1つで、カウンターも在庫切れです。ラインを知っている "3つで1"、美しい、費用対効果の高いと実用的なバッグのコレクションと呼ばれ、内部のカードのパッケージ、コインケース、あなたは間違いがある!それは3つの袋を買うためのお金のパッケージを支払うことです。さらに、袋の外側のチェーンは取り外し可能であり、ハンドバッグ、すなわち4つのパックとして使用することができる。通常の財布を使用して簡単に旅行のためのトリプル絶対に不可欠なツール、愛していない、重すぎる大きすぎる大きな袋、これは完璧なソリューションです。