MENUMENU
;

  • آموزشگاه موسیقی فرید الهامی آموزشگاه موسیقی فرید الهامی
  • آموزشگاه موسیقی فرید الهامی آموزشگاه موسیقی فرید الهامی
  • آموزشگاه موسیقی فرید الهامی آموزشگاه موسیقی فرید الهامی
  • آموزشگاه موسیقی فرید الهامی آموزشگاه موسیقی فرید الهامی
این مطلب را پسندیدم :
51+

فرید الهامی آهنگساز

مدیریت: فرید الهامی

تلفن همراه: ۰۹۱۹۹۷۹۰۹۷۸

ایمیل: farid.elhami.1980@gmail.com

اینستاگرام: farid_elhami

وب سایت: ferdowsimusic.com

آدرس: تهران

توضیحات

فرید الهامی آهنگساز متولد سال ۱۳۵۹ در شهرستان صحنه (استان کرمانشاه) در یک خانواده ی هنرمند چشم به جهان گشود ، پدربزرگ ایشان استاد سید ایاز قزوینه ایی از اساتید صاحب سبک مقام بوده و پدر ایشان از کارگردانان برجسته منطقه کرمانشاه می باشد.
استاد فرید الهامی در سال ۱۳۷۹ اقدام به تشکیل گروه موسیقی زمزمه ی عشق کرد وهمزمان  در  گروه روچیار به سرپرستی استاد بهروز طاهری ادامه فعالیت داد و در سال۱۳۸۴ گروه فردوسی را پایه نهاد.
وی از سال ۱۳۸۵ مشغول به تمرین و ضبط دو اثر شاهنامه کردی  (تراژدی رستم و سهراب) و شاهنامه فارسی (ضحاک ماردوش) با آهنگسازی خود و تدوین  استاد شهرام ناظری کرد و برای اولین بار در سال ۱۳۸۵ سعی نمود یک داستان از شاهنامه ی فردوسی به اختصار (با گروه تلفیقی مقامی ، سنتی) روایت کند.

 

فرید الهامی از نوازندگان و آهنگسازان تابوشکن است. او ضمن حفظ اصالت‌ها به نوآوری‌های هنری اقدام کرده است.

 

در این مسیر خواننده سرشناسی همچون شهرام ناظری را با خود همراه کرده است.این آهنگساز حدود ۱۰ سال زمان صرف تولید آلبوم صوتی ـ تصویری «درفش کاویانی» کرده که پس از چندبار تعویق انتشار، عاقبت ۱۷ اسفند به بازار موسیقی کشور آمد. در این آلبوم تصویری که توسط اهورا ذوالنور کارگردانی شده، از نریشن، نقالی، انیمیشن، نقاشی و… استفاده شده و همچون یک فیلم سینمایی دکوپاژ شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + چهارده =
تماس با پیک پارسی

 

  تلفن: ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۶۶ – ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۴۴     ۰۹۱۰۹۴۳۷۰۳۰ –  ۰۹۱۲۳۶۸۰۹۲۳

  ایمیل:       farhikhteweb@gmail.com

  آدرس: کرج،خیابان مطهری، جنب آموزش و پرورش ناحیه ۳، برج پارسیان، طبقه ۷، واحد ۲۰

 

ロレックスは、最初の手市場であろうと中古の市場であろうと、ロレックスの市場が非常に高いかどうかにかかわらず、腕時計にとっての男性の憧れです。 ロレックスは革新的な精神と優れた品質で多くの優れた優秀な人々の選択となっています。 それ以上の騒ぎがなければ、今日私は5人のロレックスのイベントを誰もが数えることになります。 海の深みから世界の峰まで、氷に覆われた極地から熱い砂漠に至るまで、ROLEXロレックス時計コピーは常にいつものように正確に動作します。 私はロレックスの多くの人が聞いたことを理解していると思います:10万元の価格で新しい時計、映画の表面を引き裂くだけで8万元の価値があるかもしれません。 フィルムを引き裂いて価格をつくるので、ロレックスのプレーヤーと時計のリサイクル業者は非常に価値があります。
Imitazioni orologi italiafutbalove dresyFussball hallenschuhe