Imitazioni orologi italiafutbalove dresyFussball hallenschuhedetské kopačkyBillige fodboldtrøjer tilbudvoetbalschoenen sale پیک پارسی
MENUMENU
;

  • لیزر تگ آریو لیزر تگ آریو
  • لیزر تگ آریو لیزر تگ آریو
  • لیزر تگ آریو لیزر تگ آریو
  • لیزر تگ آریو لیزر تگ آریو
این مطلب را پسندیدم :
28+

لیزرتگ آریو

پروانه کسب: اتحادیه صنفی شهربازی داران ایران

مدیریت: آقای علوی

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۰۹۷۴۷

ایمیل: ariolasertagclub@gmail.com

اینستاگرام: ariolasertag

تلگرام: arioland

وب سایت: www.arioland.co

آدرس: کرج، خیابان مطهری، نرسیده به شیرینی توتک، ساختمان رز

توضیحات

لیزرتگ آریو (Laser Tag) را می‌توان بعنوان یک ورزش تیمی یا انفرادی و یا فعالیتی تفریحی تعریف نمود که در آن هر بازیکن به همراه یک ست اسلحه لیزری و جلیقه به رقابت می‌پردازد. این ورزش در قالب تیمی و سناریوهای مختلف انجام می‌پذیرد.

لیزر تگ تنها یک بازی نیست، بلکه ورزشی تیمی است که برد و باخت در آن در رابطه مستقیم با کار گروهی بازیکنان می‌باشد و بگونه ای طراحی شده که همه افراد از لحظات در کنار هم بودن لذت ببرند.

تحرک، هیجان بسیار بالا و استراتژیک بودن لیزر تگ از جمله عوامل مهم در محبوبیت این ورزش در میان سنین مختلف بشمار می آید.

هنگام انجام ورزش لیزر تگ نه تنها بسیاری از عضلات اسکلتی بدن را بکار می‌اندازیم بلکه حالت آماده باش را در بدن ایجاد نموده و سطح ترشح بسیاری از هورمونها نظیر آدرنالین بالا می‌رود،که این امر دارای تاثیر مستقیم بر روی افزایش جریان خون و کارایی قلب، افزایش سطح بینایی و نیز استقامت بدن می‌باشد.

تورهای ورزشی-تفریحی لیزرتگ آریو با هدف اجرای سناریوهای فضای باز بعمل می‌آید.نخستین تور باشگاه با همکاری مجموعه گردشگری بالی در محل کویر مصر (خور و بیابانک) برگزار گردید.

برگزاری مسابقات دوستانه و لیگ باشگاهی مطابق با سناریوهای بین المللی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − ده =
Imitazioni orologi italiafutbalove dresyFussball hallenschuhedetské kopačkyBillige fodboldtrøjer tilbudvoetbalschoenen sale