MENUMENU
;

مرکز آیلتس ELA

مدیریت: سوری

شماره تماس: ۰۲۱۷۷۷۲۸۴۳۵ - ۰۲۱۷۷۷۲۸۴۱۸

وب سایت: www.ela-ac.com

آدرس: تهران-تهرانپارس- ابتدای خیابان قانع (پروین)

توضیحات

مرکز آیلتس ELA  ، بهترین مرکز آیلتس شرق تهران برگزار کننده دوره‌های آزمون آیلتس در تهرانپارس

 

مرکز آیلتس ELA  – بهترین مرکز آیلتس شرق تهران 

 

دوره‌های آیلتس در مرکز آیلتس ELA در شرق تهران (تهرانپارس ، نارمک ، مجیدیه ، تهرانو ، سراج ، پاسداران ، نیروهوایی ، پیروزی، حکیمیه ) به دو دسته تقسیم می شوند.:

دسته‌ی اول کلاس‌های آیلتس (IELTS Course) می‌باشد و برای کسانی که هدفشان یادگیری زبان و بالا بردن سطح دانش زبانی در کنار یادگیری تکنیک‌های آزمون آیلتس می‌باشد مناسب است.

حداقل دانش زبانی برای ورود به این دوره‌ها سطح (Pre-Intermediate) است. برای رسیدن به این سطح شما میتوانید در دوره‌های فشرده و یا ترمیک مرکز آیلتس ELA شرکت کنید تا در کوتاه‌ترین زمان وارد دوره‌های آیلتس شوید.

در طول دوره‌های آیلتس بر روی ۳ کتاب اصلی برای دستیابی به نمره‌های مشخص کار خواهد شد.

همچنین جهت افزایش دانش شما در مهارت‌های نگارش (Writing) و دانش واژگان و خواندن و درک مطلب (Vocabulary and Reading Comprehension) که از جمله سخت‌ترین مهارت‌ها در این آزمون می‌باشد، از کتاب های کمک آموزشی نیز استفاده خواهد شد.

علاوه بر این کتاب‌ها، جزوه انحصاری دوره‌های آیلتس آکادمی ELA که جمع آوری شده از مطالب رسمی دانشگاه کمبریج می‌باشد نیز در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

ضمنا، در پایان هر ترم یک آزمون آزمایشی آیلتس (شبیه ساز آیلتس) جهت آشنایی دانشجویان با آزمون آیلتس و مشخص کردن نمره شما برگزار خواهد شد.

مدت زمان اتمام دوره برای آموزش هر سه کتاب به همراه کتاب‌های کمک آموزشی ۹ ماه می‌باشد و شما می توانید در پایان دوره به نمره ۷.۵ آیلتس دست پیدا کنید.

دسته دوم کلاس تکنیک‌های آیلتس (IELTS Techniques) می‌باشد.

این دوره‌ها ویژه افرادی است که سطح زبانی لازم برای شرکت در آزمون را دارا می‌باشند و تنها نیاز به آشنایی با تکنیک‌های آزمون آیلتس را دارند. 

در این دوره‌ها، شما با هر چهار مهارت آیلتس در ۴۰ جلسه آشنا خواهید شد. کتاب اصلی این دوره، جدیدترین کتاب رسمی دانشگاه کمبریج می‌باشد که به همراه کتاب‌های مکمل جهت تقویت هرچه بیشتر مهارت‌های شما تدریس می‌شوند.

لازم به ذکر است که اساتید  بهترین مرکز آیلتس شرق تهران با حساسیت بسیار بالایی انتخاب شده اند و هر یک از مهارت‌ها توسط مسلط ترین استاد در مهارت مورد نظر تدریس می‌شود.

شما با ثبت نام در هر یک از مهارت‌ها در آزمون آیلتس در تهرانپارس می‌توانید در یک آزمون شبیه ساز به صورت رایگان شرکت نمایید. بنابراین با ثبت نام در هر چهار مهارت، چهار آزمون شبیه ساز رایگان به شما هدیه داده خواهد شد. 

لازم به ذکر است که کلیه شرکت کنندگان در آزمون‌های شبیه ساز، یک جلسه توجیهی جهت رفع اشکال و بررسی سوالات آزمون را نیز از بهترین مرکز آیلتس شرق تهران به هدیه می‌برند.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نوزده =
برای درج تبلیغات در سایت پیک پارسی با ما در ارتباط باشید:

 

  تلفن: ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۶۶ – ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۴۴     ۰۹۱۰۹۴۳۷۰۳۰ –  ۰۹۱۲۳۶۸۰۹۲۳

  ایمیل:       farhikhteweb@gmail.com

  آدرس: کرج،خیابان مطهری، جنب آموزش و پرورش ناحیه ۳، برج پارسیان، طبقه ۷، واحد ۲۰

 

バッグはファッションを愛し、ファッションと贅沢の世界に足を踏み入れる女の子の多くです。カウンターに多くの赤ちゃん、まばゆいばかりの美しさのパッケージを見るには、割引が非常に強力であるとき、彼は発見プロセスの間に、特に好きではなかった発見後買い戻すために、自分自身を少し小遣いを制御することができない、混乱に始まりました。ただ、各ブランドのパッケージのデザインはそんなに豪華な赤ちゃんの世界に入って、新しい、限定版の打ち上げが行われている、どのような最初のエントリーだけバッグに最適なパッケージモデルの種類について? 今回は、ブランドの人気、実用性、古典的なレベル、カウンター価格などのさまざまな次元を総合的に評価し、各ブランドのベストパッケージを最初のビッグネームパッケージにすることをお勧めします。
  • ブランド携帯ケース
  • グッチiphoneケース
  • シャネルiphoneケース
  • エルメスiphoneケース
  • ルイヴィトンiphoneケース
  • ルイヴィトンのバッグは、小さなパッケージの世界のネットと言えるでしょうが、基本的には1つで、カウンターも在庫切れです。ラインを知っている "3つで1"、美しい、費用対効果の高いと実用的なバッグのコレクションと呼ばれ、内部のカードのパッケージ、コインケース、あなたは間違いがある!それは3つの袋を買うためのお金のパッケージを支払うことです。さらに、袋の外側のチェーンは取り外し可能であり、ハンドバッグ、すなわち4つのパックとして使用することができる。通常の財布を使用して簡単に旅行のためのトリプル絶対に不可欠なツール、愛していない、重すぎる大きすぎる大きな袋、これは完璧なソリューションです。