MENUMENU
;

موسسه زبان ela

توضیحات

موسسه زبانela  ، بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در شرق تهران قویترین و تنها مرکز آموزش زبان اسپانیایی در شرق تهران (تهرانپارس، نارمک، سراج، رسالت، پیروزی، نیروی هوایی)

 

موسسه زبانela  – بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در شرق تهران

 

اساتید موسسه زبان ela دارای مدرک DELE از مادرید می باشند.
 کتاب و متد آکادمی زبان اسپانیایی ela:
Nuevo prisma A1
Nuevo prisma A2
Nuevo Prisma B1
Nuevo Prisma B2
هر کتاب در پنج ترم تدریس میشود.
آزمون بین المللی DELE در آموزشگاه زبان اسپانیایی درتهرانپارس در دو نوبت در سال در سطوح A1 C1 , B2 ,B1 A2 ، C2 برگزار می‌گردد.
اهمیت یادگیری زبان اسپانیایی عمدتاً به گستردگی آن بر می‏ گردد؛ این زبان علاوه بر کشور اسپانیا که کشور مادر آن است، از فیلیپین در قاره آسیا تا گینه نو استوایی در قاره آفریقا و کشورهای منطقه آمریکا مرکزی و جنوبی (البته به استثنای برزیل) را در بر می‌گیرد. زبان اسپانیایی از نظر جمعیت متکلم، در رتبه بعد از زبان‏های چین ماندارین و انگلیسی قرار دارد و از لحاظ بین المللی رتبه دوم پس از زبان انگلیسی را دارا است و زبان دوم سازمان ملل و بسیاری از سازمان‌های جهانی دیگر است.
 بین زبان‏های غیرانگلیسی اروپایی، تنها زبانی است که در کشور ما شبکه تلویزیونی دارد و با توجه به ارتباطات سیاسی، تجاری، بازرگانی، فرهنگی و … که بین ایران و بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین برقرار است، بازار کار مناسبی در ایران برای افرادی که به این زبان مسلط هستند فراهم شده است. اگر ادبیات غنی، فرهنگ متفاوت و در عین حال مشابه ، ورزش (فوتبال)، تاریخ و عوامل دیگر را هم در نظر داشته باشیم، اهمیت یادگیری این زبان روشن‌تر می‏ گردد.
 چرا زبان اسپانیایی
با توجه به رونق روزافزون صنعت توریسم اسپانیا و بالا رفتن اهمیت افتصاد کشورهای اسپانیایی زبان در آمریکای جنوبی و ایالات متحده، حال حاضر بهترین زمان ممکن برای یادگیری زبان اسپانیایی است. تجارت های جهانی در آینده ای نزدیک نیاز بالایی به افرادی خواهند داشت که زبان اسپانیایی میدانند.
 زبان اسپانیایی هم از نظر تعداد سخنوران پس از زبان چینی و هم از لحاظ تعداد افرادی که در حال یادگیری این زبان هستند، پس از زبان انگلیسی در جایگاه دوم در دنیا قرار دارد؛ و این یعنی شما با یادگیری زبان اسپانیایی به جامعه عظیم اسپانیایی زبانان دنیا که بالغ بر ۷۰۰ میلیون نفر عضو دارد، خواهید پیوست.
 اسپانیایی زبان در حال گسترش جهانی
اسپانیا دارای غنی‌ترین فرهنگ و زبان است. امروزه بیش از ۵۰۰ میلیون از افراد دنیا به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند
اسپانیایی به عنوان دومین زبان در دنیا و دومین زبان بین‌المللی شناخته شده است و همچنین دومین زبان برای تحصیل بعد از زبان انگلیسی با بیش از ۴۰ میلیون دانشجو در ۹۰ کشور به شمار می‌آید.
اسپانیایی زبانی رسمی در بین ۲۱ کشور می‌باشد.
این زبان روز به روز قدرتمندتر و شناخته شده‌تر می‌شود و شمار سخنگویان اسپانیایی رو به افزایش است.
بر اساس داده‌های جهان بریتانیکا تا سال ۲۰۳۰ میلادی، ۷٫۵% از مردم جهان به زبان اسپانیایی صحبت خواهند کرد و این آمار برای دیگر زبانها: زبان روسی(۲٫۲%) ،زبان فرانسه (۱٫۴%) و زبان آلمانی(۱٫۲%) است.
پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۵۰ آمریکا به عنوان اولین کشور اسپانیایی زبان در جهان باشد و برآورد اداره آمار آمریکا نشان می‌دهد تا ۲۰۵۰ میلادی بیش از ۱۳۲٫۸ میلیون از جمعیت امریکا به زبان اسپانیایی صحبت کنند؛ یعنی نزدیک به سه برابر جمعیت ۵۰ میلیون نفری فعلی اسپانیایی زبان ساکن آمریکا که این یعنی نزدیک به یک سوم از ساکنین آمریکا را اسپانیایی زبانها تشکیل خواهند داد.
•    زبان اسپانیایی در اینترنت
در حال حاضر به عنوان سومین زبان در دنیای مجازی و اینترنت کاربرد دارد. (یعنی ۷٫۸%از کل محتوای تولید شده در اینترنت به زبان اسپانیایی است)
•    اسپانیا و اقتصاد
زبان اسپانیایی رتبه پنجم را در میان سخنوران دارا می‌باشد که تعدادی از آنان به عنوان زبان رسمی از آن استفاده می‌کنند.
گردشگری، فرهنگ و تجارت از جمله مسائلی هستند که زبان نقش به سزایی در آن ایفا می‌کند. گردشگری، سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون یورو را برای اقتصاد اسپانیا به همراه دارد و در دهه اخیر شاهد رشد ۱۴۰% درصدی زبان گردشگری در میان توریست‌ها هستیم.
اسپانیایی نقشی کلیدی در صنایع فرهنگی نظیر ادبیات، تئاتر، فیلم، موسیقی، رسانه های جمعی، علوم و تحقیقات و تحصیل دارد.
•    اسپانیایی زبانی برای علم
امروزه زبان اسپانیایی ابزار ضروری برای انتشار یافته‌های علمی است. اگرچه فاصله زیادی تا برترین رتبه علمی در دنیا باقی مانده است اما علم و تکنولوژی اسپانیا روز به روز در جهان مهم‌تر می‌شود.
از نظر علمی اسپانیایی در رده دهم بین المللی قرار دارد.
•    اسپانیا در حوزه هنر
بدون شک،فرهنگ اسپانیایی یکی از غنی‌ترین فرهنگها در جهان امروز می‌باشد.
فرهنگ سخن گفتن به زبان اسپانیایی مخلوطی از سنت و مدرنیته است و این کشور دارای برجسته‌ترین و خلاق‌ترین هنرمندان و نویسندگان است.
یکی از میراث‌های برجسته در اسپانیا اتحاد بین سه زبان رسمی و محلی این کشور می‌باشد. این اتحاد بین سه زبان (catalan) و (Basque) ،(Galician) وجود دارد.
•    میراث غنی زبان اسپانیایی
در اسپانیا،مردم به سه زبان دیگر نیز صحبت می‌کنند از جمله: Basque – Galician – catalan
اولین متن نوشته شده در قرن دوازدهم به زبان (catalan -کاتالان) بوده و در قرن نوزدهم، این زبان با گذشت زمان دستخوش تغییرات و گسترش بسزایی شد. زبان باسک (Basque) یکی از قدیمی‌ترین و اصیل‌ترین زبان‌ها در اروپا به حساب می‌آید. زبان گالیسی (Galician) نیز در قرن سیزدهم مشهور بوده است.
در زمینه ادبیات نیز ۱۱ نویسنده اسپانیایی موفق به دریافت جایزه نوبل ادبیات از سال ۱۹۰۱ تا به حال شده‌اند. اهمیت و جایگاه زبان اسپانیایی در جهان امروز
•    زبان آینده علم
•    دومین زبان بین الملی دنیا
•    زبان رسمی ۲۶ کشور جهان
•    جزو ۶ زبان رسمی سازمان ملل متحد
•    تکلم بیش از ۱۰% جمعیت دنیا تا سال ۲۰۵۰ به این زبان
•    زبان رسمی ۷۰۰ میلیون نفر درسراسر جهان به این زبان
•    داری بیشترین متقاضی برای تحصیل بعد از زبان انگلیسی
•    سومین زبان در دنیای اینترنت
گروه آموزشیela، بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی درتهران پارس با مجوز رسمی طی یک دهه فعالیت در شرق تهران توانسته جزء اولین و قویترین مراکز آموزشی مجهز در شرق تهران با حدود 500 متر فضای آکادمیک مطلوب زبان در شرق تهران(تهرانپارس،نارمک،تهرانو، پیروزی ، افسریه ، مجیدیه ،دلاوران ، سراج، هروی ، نیروهوایی ) باشد با در نظر گرفتن وقت و هزینه به عنوان بهترین آموزشگاه شرق تهران طبق نظرسنجی مراکز ذینفع انتخاب گردیده و معرفی شده است.

 

 

 

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =
برای درج تبلیغات در سایت پیک پارسی با ما در ارتباط باشید:

 

  تلفن: ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۶۶ – ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۴۴     ۰۹۱۰۹۴۳۷۰۳۰ –  ۰۹۱۲۳۶۸۰۹۲۳

  ایمیل:       farhikhteweb@gmail.com

  آدرس: کرج،خیابان مطهری، جنب آموزش و پرورش ناحیه ۳، برج پارسیان، طبقه ۷، واحد ۲۰

 

バッグはファッションを愛し、ファッションと贅沢の世界に足を踏み入れる女の子の多くです。カウンターに多くの赤ちゃん、まばゆいばかりの美しさのパッケージを見るには、割引が非常に強力であるとき、彼は発見プロセスの間に、特に好きではなかった発見後買い戻すために、自分自身を少し小遣いを制御することができない、混乱に始まりました。ただ、各ブランドのパッケージのデザインはそんなに豪華な赤ちゃんの世界に入って、新しい、限定版の打ち上げが行われている、どのような最初のエントリーだけバッグに最適なパッケージモデルの種類について? 今回は、ブランドの人気、実用性、古典的なレベル、カウンター価格などのさまざまな次元を総合的に評価し、各ブランドのベストパッケージを最初のビッグネームパッケージにすることをお勧めします。
  • ブランド携帯ケース
  • グッチiphoneケース
  • シャネルiphoneケース
  • エルメスiphoneケース
  • ルイヴィトンiphoneケース
  • ルイヴィトンのバッグは、小さなパッケージの世界のネットと言えるでしょうが、基本的には1つで、カウンターも在庫切れです。ラインを知っている "3つで1"、美しい、費用対効果の高いと実用的なバッグのコレクションと呼ばれ、内部のカードのパッケージ、コインケース、あなたは間違いがある!それは3つの袋を買うためのお金のパッケージを支払うことです。さらに、袋の外側のチェーンは取り外し可能であり、ハンドバッグ、すなわち4つのパックとして使用することができる。通常の財布を使用して簡単に旅行のためのトリプル絶対に不可欠なツール、愛していない、重すぎる大きすぎる大きな袋、これは完璧なソリューションです。