MENUMENU
;

  • یوگا درمانی لبخند یوگا درمانی لبخند
  • یوگا درمانی لبخند یوگا درمانی لبخند
  • یوگا درمانی لبخند یوگا درمانی لبخند
  • یوگا درمانی لبخند یوگا درمانی لبخند
این مطلب را پسندیدم :
19+

یوگا درمانی لبخند

شماره تماس: ۰۲۶۳۲۵۳۶۵۴۹ - ۰۲۶۳۲۵۴۹۳۳۸

تلفن همراه: ۰۹۱۰۸۲۹۹۹۷۰

اینستاگرام: yoga-labkhand

وب سایت: labkhandyoga.ir

آدرس: کرج عظیمیه میدان طالقانی کوچه بنفشه پلاک ۳۰

توضیحات

خدمات یوگا درمانی لبخند ، یوگا درمانی در کرج  با ارائه راهکارهای درمانی و آرامشی

یوگا درمانی لبخند  –  یوگا درمانی در کرج

 

خدمات ما در یوگا درمانی لبخند

یوگا درمانی (یوگاتراپی): درمان بیماریهای ام اس – آرترئید روماتوئید – تیروئید – افسردگی – تکرر ادرار – اضطراب و عدم تمرکز

آسانا (مقدماتی – متوسطه – پیشرفته)

یوگای خنده

یوگای کودک

یوگای مادر و کودک

تکنینکهای تنفسی (پرانایاما)

آموزش فنگ شویی (چیدمان انرژی یابی)

آموزش مفاهیم تئوری

آشنایی با بدنهای انرژی یابی

تورهای آخر هفته شاد یوگا و تندرستی

یوگا و MS

بیماری ام اس دارای علائم کرختی، عدم تعادل، مشکلات راه رفتن، دوبینی و گزگز سر انگشتان، عدم هماهنگی اعصاب بدن

انجام حرکات یوگا برای افرادی که در مراحل اولیه بیماری هستند و حتی برای کسانی که در مراحل پیشرفته هستند و به کمک ویلچیر حرکت می‌کنند بسیار مفید و موثر است.

مجموعه حرکات یوگا (آساناها) همراه با حرکات تنفسی و آگاهی در مدیتیشن و مراقبه باعث بهبود به افراد مبتلا به MS که به طور منظم و متوالی یوگا انجام می‌دهند را سبب شده است.

یوگا و رماتیسم

حرکات کششی یوگا باعث تخلیه سموم و انرژی های خفته از جسم می‌گردد و باعث به جریان افتادن انرژی و جریان خون در اندامهای بدون تحرک می‌گردد و این امر باعث از بین رفتن گرفتگی و انقباض عضلات به مرور زمان می‌گردد. و نهایتاً باعث کاهش دردهای مفاصل و عضلانی می‌شود. انجام حرکات یوگا روزانه جهت دردهای رماتیسمی اثر معجزه آسایی دارد. در درمان رماتیسم با یوگا می‌توان داستان درمان بیماری رماتیسم جنیفر داکس، مقیم بالتیمور اشاره کرد.

ایشان پس از انجام حرکتهای منظم یوگا و انجام مدیتیشن و حرکات تنفسی بهبودی خود را به دست آورده و از مصرف هر گونه دارو بی نیاز شدند.

یوگا و کاهش وزن

حرکات منظم یوگا و حرکاتی مثل سلام بر خورشید و ایستادن روی شانه، مار کبری و … همگی باعث تنظیم فعالیت غدد بخصوص غده تیروئید که مسئولیت سوخت و ساز و متابولیسم بدن را به عهده دارد می‌شوند. با حرکات مداوم روزانه 30 دقیقه انجام آسانا به همراه تکنیکهای تنفسی به راحتی می توان به وزن ایده آل و دلخواه دست پیدا کرد و همزمان آرامش روحی و روانی را فراهم نمود. یوگا در درمان بسیاری از اختلالات غدد بدن و در درمان کم کاری و پرکاری تیروئید و از بین بردن گواتر اثرات شفابخشی را به جا می‌گذارد.

یوگا و افسردگی

افسردگی یک اختلال رفتاری شایع است که با ناراحتی مداوم و از دست دادن حس علاقه همراه است.

محققان مرکز پزشکی بوستون با تحقیقات و برگزاری کلاسهای یوگا برای افراد افسرده دو بار در هفته به این نتیجه رسیدند که یوگا برای درمان افسردگی بسیار موثر می‌باشد. تاثیرات حرکات یوگا (آسانا) که توام با تنفس عمیق می‌باشد تاثیری مشابه داروهای ضد افسردگی دارد. حال اینکه داروهای مصرفی دارای عوارض ناخوشایندی می باشند که حرکات و انجام یوگا این مشکلات را نخواهند داشت.

باشگاه یوگا – یوگا درمانی لبخند – یوگا درمانی در کرج

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =
برای درج تبلیغات در سایت پیک پارسی با ما در ارتباط باشید:

 

  تلفن: ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۶۶ – ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۴۴     ۰۹۱۰۹۴۳۷۰۳۰ –  ۰۹۱۲۳۶۸۰۹۲۳

  ایمیل:       farhikhteweb@gmail.com

  آدرس: کرج،خیابان مطهری، جنب آموزش و پرورش ناحیه ۳، برج پارسیان، طبقه ۷، واحد ۲۰

 

バッグはファッションを愛し、ファッションと贅沢の世界に足を踏み入れる女の子の多くです。カウンターに多くの赤ちゃん、まばゆいばかりの美しさのパッケージを見るには、割引が非常に強力であるとき、彼は発見プロセスの間に、特に好きではなかった発見後買い戻すために、自分自身を少し小遣いを制御することができない、混乱に始まりました。ただ、各ブランドのパッケージのデザインはそんなに豪華な赤ちゃんの世界に入って、新しい、限定版の打ち上げが行われている、どのような最初のエントリーだけバッグに最適なパッケージモデルの種類について? 今回は、ブランドの人気、実用性、古典的なレベル、カウンター価格などのさまざまな次元を総合的に評価し、各ブランドのベストパッケージを最初のビッグネームパッケージにすることをお勧めします。
  • ブランド携帯ケース
  • グッチiphoneケース
  • シャネルiphoneケース
  • エルメスiphoneケース
  • ルイヴィトンiphoneケース
  • ルイヴィトンのバッグは、小さなパッケージの世界のネットと言えるでしょうが、基本的には1つで、カウンターも在庫切れです。ラインを知っている "3つで1"、美しい、費用対効果の高いと実用的なバッグのコレクションと呼ばれ、内部のカードのパッケージ、コインケース、あなたは間違いがある!それは3つの袋を買うためのお金のパッケージを支払うことです。さらに、袋の外側のチェーンは取り外し可能であり、ハンドバッグ、すなわち4つのパックとして使用することができる。通常の財布を使用して簡単に旅行のためのトリプル絶対に不可欠なツール、愛していない、重すぎる大きすぎる大きな袋、これは完璧なソリューションです。