MENUMENU
;

آکادمی زبان فرانسه ela

توضیحات

آکادمی زبان فرانسه ela ، بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شرق تهران با مجوز رسمی، طی یک دهه فعالیت در شرق تهران توانسته جزء اولین و قویترین مراکز آموزشی مجهز در تهرانپارس با حدود ۵۰۰ متر فضای آکادمیک مطلوب زبان در شرق تهران(تهرانپارس،نارمک،تهرانو، پیروزی، افسریه، مجیدیه،دلاوران، سراج، هروی، نیروهوایی) باشد. با در نظر گرفتن وقت و هزینه به عنوان بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در تهرانپارس طبق نظرسنجی مراکز ذینفع انتخاب گردیده است.

 

آکادمی زبان فرانسه ela – بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شرق تهران

 

یكي از معتبرترین و جذاب‌ترین متدهای آموزش زبان فرانسه، Le neuvoux taxi  است كه برای گروه‌های سنی نوجوانان و بزرگسالان در نظر گرفته شده. این مجموعه در ۳ جلد به صورت بسيار اصولی طراحي و تنظيم شده است، بطوری كه هر جلد آن در برگيرنده‌ی يكی از سطوح بین المللی (A1/A2-B1/B2-C1/C2) آموزش زبان فرانسه می‌باشد. اين مجموعه همراه با سی دی صوتی و تصويری با كيفيت بسيار بالا، كه زبان فرانسه را گام به گام از مبتدی تا پيشرفته به طور سريع و بسيار موثر به زبان‌آموزان آموزش خواهد داد، ارائه می شود. آنچه اين روش آموزشی را از ديگر متدهای آموزشی متمايز می‌سازد، آن است كه به صورت ساده و روان و به طور همزمان بر چهار مهارت زبانی تكيه دارد و زبان آموز علاوه برآنكه بعد از به پايان رساندن كتاب اول، به راحتی قادر به صحبت كردن است بلكه اين توانايی را نيز دارد تا نامه و يا متنی را به زبان فرانسه بنويسد و يا متنی نه چندان راحت را به زبان فرانسه بفهمد و مكالمات روزمره فرانسویان را با لهجه‌ای كاملأ صحيح بكار برد. در اين متد، زبان آموزان هستند كه نقش اصلی را در كلاس ايفا مي كنند، و اكثر فعاليت‌های كلاسی، گروهی خواهد بود در نتيجه مكالمه‌ی زبان آموزان روز به روز تقويت می‌شود. ناگفته نماند كه اين روش آموزشی برای زبان آموزانی كه قصد مهاجرت به كشورهای فرانسه زبان را دارند، متدی بسيار مناسب خواهد بود. به اين منظور‌، آکادمی زبانهای خارجی elaبا همکاری اساتید مجرب و مسلط به زبان فرانسه درصدد جلب رضايت هرچه تمام‌تر زبان آموزان محترم مي باشد 
آزمون بین المللی زبان فرانسه Delf در سطح A1,A2,B1,B2,C1,C2 برگذار می گردد.
•    چرا فرانسوی یاد بگیریم؟
بطور خاص برای زبان فرانسه و بطور کلی برای یادگیری هر زبان خارجی دلایل متنوع زیادی وجود دارد
اگر گویشور بومی زبان انگلیسی هستید یکی از بهترین دلایل یادگیری زبان فرانسه برای شما این است که زبان انگلیسی را بهتر بفهمید.اگرچه انگلیسی یک زبان ژرمنی تبار است و فرانسوی زبانی رومی تبار ولی فرانسوی تاثیر بیشماری بر زبان انگلیسی داشته است و درواقع بیشترین تعداد لغات خارجی را زبان فرانسوی به زبان انگلیسی وام داده است. اگر دایره واژگان انگلیسی شما خیلی بیشتر از حد معمول نباشد، یادگیری زبان فرانسوی میتواند دایره واژگان انگلیسی شما را بشدت افزایش دهد.
زبان بومی بیشتر از ۲۵ کشور در پنج قاره دنیا زبان فرانسوی است. بسته به منابع مختلف، زبان فرانسوی با داشتن ۷۹ میلیون (۲) یا ۷۲ میلیون (۳) گویشور بومی، یازدهمین (۲) یا سیزدهمین (۳) زبان بومی دنیاست و ۱۹۰ میلیون نفر هم بعنوان زبان دوم به فرانسوی سخن میگویند (۳). زبان فرانسوی دومین زبان رایجی است که بعنوان زبان دوم یاد گرفته میشود (بعد از انگلیسی) درنتیجه بسیار محتمل است که آشنایی با زبان فرانسوی هنگام مسافرت به هرجای دنیا مفید واقع شود.
•    زبان فرانسوی در دنیای تجارت
در سال ۲۰۰۳ میلادی آمریکا بزرگترین سرمایه گذار در فرانسه بود و ۲۵ % مشاغل ناشی از سرمایه‌گذاری خارجی را ایجاد کرده بود. دو هزار و چهارصد شرکت آمریکایی ۲۴۰ هزار شغل در فرانسه ایجاد کرده‌اند (۴). ازجمله شرکتهای آمریکایی که در فرانسه دفتر دارند:آی بی ام، مایکروسافت، فورد، کوکاکولا، موتورولا، اچ پی، جانسون اند جانسون، SaraLee ، Mattel ، Dow Chemical و AT&T .
فرانسه دومین سرمایه گذار بزرگ در آمریکاست و بیش از سه هزار شرکت فرانسوی شعباتی در آمریکا دارند و تقریباً ۷۰۰ هزار شغل ایجاد کرده اند. شرکتهایی همچون Mack Trucks ، زنیت ، RCA-Thomson ، بیک و دنون.
•    زبان فرانسوی در آمریکا
سومین زبان غیر انگلیسی که در خانواده های آمریکایی صحبت میشود زبان فرانسوی است (۵) و بعد از زبان اسپانیایی دومین زبانی است که به عنوان زبان خارجی در آمریکا آموخته میشود (۶) . زبان فرانسوی در دنیا زبان فرانسوی زبان رسمی و کاری ده‌ها سازمان بین المللی ازجمله سازمان ملل، کمیته جهانی المپیک و صلیب سرخ جهانی است.
فرانسوی زبان مشترک فرهنگ یعنی هنر و آشپزی حرفه ای و رقص و مد است. کشور فرانسه بیش از هر کشور دیگری برنده جایزه نوبل ادبیات شده است و یکی از برترین تهیه کننده های فیلمهای بین المللی است.
 دومین زبان پرکاربرد در اینترنت زبان فرانسوی است.
 همچنین زبان فرانسوی دومین زبان مهم و پرنفوذ دنیاست.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − 2 =
برای درج تبلیغات در سایت پیک پارسی با ما در ارتباط باشید:

 

  تلفن: ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۶۶ – ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۴۴     ۰۹۱۰۹۴۳۷۰۳۰ –  ۰۹۱۲۳۶۸۰۹۲۳

  ایمیل:       farhikhteweb@gmail.com

  آدرس: کرج،خیابان مطهری، جنب آموزش و پرورش ناحیه ۳، برج پارسیان، طبقه ۷، واحد ۲۰

 

バッグはファッションを愛し、ファッションと贅沢の世界に足を踏み入れる女の子の多くです。カウンターに多くの赤ちゃん、まばゆいばかりの美しさのパッケージを見るには、割引が非常に強力であるとき、彼は発見プロセスの間に、特に好きではなかった発見後買い戻すために、自分自身を少し小遣いを制御することができない、混乱に始まりました。ただ、各ブランドのパッケージのデザインはそんなに豪華な赤ちゃんの世界に入って、新しい、限定版の打ち上げが行われている、どのような最初のエントリーだけバッグに最適なパッケージモデルの種類について? 今回は、ブランドの人気、実用性、古典的なレベル、カウンター価格などのさまざまな次元を総合的に評価し、各ブランドのベストパッケージを最初のビッグネームパッケージにすることをお勧めします。
  • ブランド携帯ケース
  • グッチiphoneケース
  • シャネルiphoneケース
  • エルメスiphoneケース
  • ルイヴィトンiphoneケース
  • ルイヴィトンのバッグは、小さなパッケージの世界のネットと言えるでしょうが、基本的には1つで、カウンターも在庫切れです。ラインを知っている "3つで1"、美しい、費用対効果の高いと実用的なバッグのコレクションと呼ばれ、内部のカードのパッケージ、コインケース、あなたは間違いがある!それは3つの袋を買うためのお金のパッケージを支払うことです。さらに、袋の外側のチェーンは取り外し可能であり、ハンドバッグ、すなわち4つのパックとして使用することができる。通常の財布を使用して簡単に旅行のためのトリプル絶対に不可欠なツール、愛していない、重すぎる大きすぎる大きな袋、これは完璧なソリューションです。