MENUMENU
;

  • مهد کودک کلید مهربانی مهد کودک کلید مهربانی
  • مهد کودک کلید مهربانی مهد کودک کلید مهربانی
  • مهد کودک کلید مهربانی مهد کودک کلید مهربانی
  • مهد کودک کلید مهربانی مهد کودک کلید مهربانی
این مطلب را پسندیدم :
11+

مهد کودک کلید مهربانی

مدیریت: ماریا بانی

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۱۷۰۰۴۶ - ۰۲۱۲۲۴۱۹۰۱۰

اینستاگرام: keyleadmehrbani

وب سایت: www.keyleadmehrbani.com

آدرس: تهران، ولنجک، خیابان ۵، پلاک ۱۴

توضیحات

مهد کودک کلید مهربانی ، مهد کودک در ولنجک  با رویکرد آموزش غیر مستقیم و کودک محور 

 

مهد کودک کلید مهربانی – مهد کودک در ولنجک

 

 

مهد کودک کلید مهربانیهمراه با ایجاد تجربه‌های متفاوت در محیطی انگلیسی زبان با فراهم آوردن فضایی شاد به وسعت ۱۵۰۰ متر در ولنجک سعی در رشد و پرورش کودکان عزیزمان دارد. 

مهد کودک در ولنجک با گردآوری کادری مجرب با هدف تربیت کودکانی با اعتماد به نفس و توانمند از سال ۱۳۸۸ با مدیریت خانم ماریا بانی و شرکا مشغول به فعالیت می‌باشد.

روانشناسان کودک همگی بر این نکته اتفاق نظر دارند که ۷۵ درصد شخصیت کودک تا سن ۳ سالگی و ۹۰ درصد شخصیت او تا ۵ سالگی شکل می‌گیرد بنابراین تعلیم و تربیت کودک در این دوران اهمیت بسزایی دارد.

حضور در محیط با هم‌سالان در کنار مربیان آگاه و آموزش دیده سبب می‌شود کودکان شما به طور غیر مستقیم به اهداف فوق دست یابد و اولین و مهمترین گام‌های خود را برای شکل گیری شخصیت اجتماعی خود بردارند.

پدر و مادر گرامی امیدواریم بتوانیم در کنار یکدیگر شاهد موفقیت کودک دلبند شما در مهد کودک کلید مهربانی باشیم.

از مهمترین اهداف تربیتی در این دوران می‌توان به نکاتی همچون: 

شناخت توانایی‌های بالقوه و پرورش استعدادهای کودک، تقویت حس نظم و مسئولیت پذیری و رعایت حقوق دیگران، ایجاد درک کافی نسبت به محیط اطراف و شناخت جایگاه خود در جمع، آموزش اطلاعات بهداشتی، ایمنی و قوانین و هنجارهای اجتماعی، تقویت روحیه اجتماعی و استقلال پذیری اشاره نمود.

مهد کودک در ولنجک با چندین سال سابقه در امر آموزش و در نظر داشتن موارد فوق در محیطی شاد و کودک محور به تجارب موفقی دست یافته است.

درمهد کودک بین المللی کلید مهربانی تاکید بسیاری بر یادگیری در حین بازی، سرگرمی و شکل گیری خاطرات خوش به کمک وسایل کمک آموزشی متنوع وجود دارد.

علاوه بر حضور دائم مربیان مسلط به زبان انگیسی که باعث می‌شوند کودک زبان انگلیسی را همانند زبان مادری خود آموزش ببیند.

 شایان ذکر است کلاس‌های موسیقی، ارف، نقاشی، ورزشهایی مانند کاراته و ایروبیک، نمایش خلاق و… مناسب با گروه سنی طی یک برنامه مدون و آزمایش شده برای آموزش مستمر و تاثیر گذار در مهد کودک در ولنجک تعریف شده است.

 

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =
برای درج تبلیغات در سایت پیک پارسی با ما در ارتباط باشید:

 

  تلفن: ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۶۶ – ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۴۴     ۰۹۱۰۹۴۳۷۰۳۰ –  ۰۹۱۲۳۶۸۰۹۲۳

  ایمیل:       farhikhteweb@gmail.com

  آدرس: کرج،خیابان مطهری، جنب آموزش و پرورش ناحیه ۳، برج پارسیان، طبقه ۷، واحد ۲۰

 

バッグはファッションを愛し、ファッションと贅沢の世界に足を踏み入れる女の子の多くです。カウンターに多くの赤ちゃん、まばゆいばかりの美しさのパッケージを見るには、割引が非常に強力であるとき、彼は発見プロセスの間に、特に好きではなかった発見後買い戻すために、自分自身を少し小遣いを制御することができない、混乱に始まりました。ただ、各ブランドのパッケージのデザインはそんなに豪華な赤ちゃんの世界に入って、新しい、限定版の打ち上げが行われている、どのような最初のエントリーだけバッグに最適なパッケージモデルの種類について? 今回は、ブランドの人気、実用性、古典的なレベル、カウンター価格などのさまざまな次元を総合的に評価し、各ブランドのベストパッケージを最初のビッグネームパッケージにすることをお勧めします。
  • ブランド携帯ケース
  • グッチiphoneケース
  • シャネルiphoneケース
  • エルメスiphoneケース
  • ルイヴィトンiphoneケース
  • ルイヴィトンのバッグは、小さなパッケージの世界のネットと言えるでしょうが、基本的には1つで、カウンターも在庫切れです。ラインを知っている "3つで1"、美しい、費用対効果の高いと実用的なバッグのコレクションと呼ばれ、内部のカードのパッケージ、コインケース、あなたは間違いがある!それは3つの袋を買うためのお金のパッケージを支払うことです。さらに、袋の外側のチェーンは取り外し可能であり、ハンドバッグ、すなわち4つのパックとして使用することができる。通常の財布を使用して簡単に旅行のためのトリプル絶対に不可欠なツール、愛していない、重すぎる大きすぎる大きな袋、これは完璧なソリューションです。