MENUMENU
;

  • پوشاک هاکوپیان پوشاک هاکوپیان
  • پوشاک هاکوپیان پوشاک هاکوپیان
  • پوشاک هاکوپیان پوشاک هاکوپیان
این مطلب را پسندیدم :
19+

پوشاک هاکوپیان

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۸۲۳۴۱۲-۰۲۱۸۸۸۴۲۹۲۳-۰۲۱۸۸۸۲۷۸۸۲

ایمیل: members@hacoupian.net

وب سایت: www.hacoupian.net

آدرس: مرکزی: تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر (جم سابق)، نبش کوچه وفا، پلاک ۲۴

توضیحات

واحد صنعتی پوشاک هاکوپیان با اندوخته‌ای غنی از ایده، طرح و عمل، همراه با هدفگذاری‌های بلند مدت و اندیشمندانه در سال ۱۳۴۹ توسط سومبات هاکوپیان بنیان نهاده شد.

در طی ۴۴ سال تلاش، کسب تجربه و گام‌های برنامه‌ریزی شده با بهره‌گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا، پیشرفته‌ترین تجهیزات و ماشین‌آلات در صنعت پوشاک، آموزش پرسنل خبره و بهره‌مندی از کارکنانی توانمند و متعهد در سایه حمایت‌های همیشگی و بی‌دریغ هموطنان بزرگوار، توانسته است نه تنها در بخش طراحی، مدسازی و تولید که در حیطه خدمات فروش و پس از فروش هم، فعالیت‌های خود را در سطح استانداردهای اروپایی مطرح نماید.

كيفيت توليدات هاكوپيان به طور مستمر ارتقا‌ء يافته، به گونه‌ای كه امروزه به تاييد كارشناسان بين‌المللی كه از خط توليد اين واحد بازديد نموده‌اند، كيفيت توليدات هاكوپيان از نظر كاربرد مواد اوليه، تكنولوژی مدرن طراحی و دوخت و ساير جزئيات فنی همگام با كيفيت توليدات معروف‌ترين مارك‌های اروپائی بوده وحتی در بسیاری موارد در سطح بالاتری نیز قرار گرفته است. لازم به ذکر است كليه اجناس توليدی اين واحد در داخل كشور با نصف قيمت‌های بين‌المللی كالای مشابه انحصاراً و مستقيماً از طريق فروشگاه‌های اختصاصی به مصرف‌كننده عرضه می‌گردد.

پوشاک هاکوپیان در حال حاضر دارای بیش از ۴۰۰۰۰۰ مشترك ثابت در داخل و خارج از كشور می‌باشد و برای يكايك آنها در طول سال خدمات و تسهيلات ويژه‌ای در نظر گرفته است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =
تماس با پیک پارسی

 

  تلفن: ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۶۶ – ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۴۴     ۰۹۱۰۹۴۳۷۰۳۰ –  ۰۹۱۲۳۶۸۰۹۲۳

  ایمیل:       farhikhteweb@gmail.com

  آدرس: کرج،خیابان مطهری، جنب آموزش و پرورش ناحیه ۳، برج پارسیان، طبقه ۷، واحد ۲۰

 

ロレックスは、最初の手市場であろうと中古の市場であろうと、ロレックスの市場が非常に高いかどうかにかかわらず、腕時計にとっての男性の憧れです。 ロレックスは革新的な精神と優れた品質で多くの優れた優秀な人々の選択となっています。 それ以上の騒ぎがなければ、今日私は5人のロレックスのイベントを誰もが数えることになります。 海の深みから世界の峰まで、氷に覆われた極地から熱い砂漠に至るまで、ROLEXロレックス時計コピーは常にいつものように正確に動作します。 私はロレックスの多くの人が聞いたことを理解していると思います:10万元の価格で新しい時計、映画の表面を引き裂くだけで8万元の価値があるかもしれません。 フィルムを引き裂いて価格をつくるので、ロレックスのプレーヤーと時計のリサイクル業者は非常に価値があります。
Imitazioni orologi italiafutbalove dresyFussball hallenschuhe