;

 • پوشاک هاکوپیان پوشاک هاکوپیان
 • پوشاک هاکوپیان پوشاک هاکوپیان
 • پوشاک هاکوپیان پوشاک هاکوپیان
این مطلب را پسندیدم :

پوشاک هاکوپیان

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۸۲۳۴۱۲-۰۲۱۸۸۸۴۲۹۲۳-۰۲۱۸۸۸۲۷۸۸۲

ایمیل: members@hacoupian.net

وب سایت: www.hacoupian.net

آدرس: مرکزی: تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر (جم سابق)، نبش کوچه وفا، پلاک ۲۴

توضیحات

واحد صنعتی پوشاک هاکوپیان با اندوخته‌ای غنی از ایده، طرح و عمل، همراه با هدفگذاری‌های بلند مدت و اندیشمندانه در سال ۱۳۴۹ توسط سومبات هاکوپیان بنیان نهاده شد.

در طی ۴۴ سال تلاش، کسب تجربه و گام‌های برنامه‌ریزی شده با بهره‌گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا، پیشرفته‌ترین تجهیزات و ماشین‌آلات در صنعت پوشاک، آموزش پرسنل خبره و بهره‌مندی از کارکنانی توانمند و متعهد در سایه حمایت‌های همیشگی و بی‌دریغ هموطنان بزرگوار، توانسته است نه تنها در بخش طراحی، مدسازی و تولید که در حیطه خدمات فروش و پس از فروش هم، فعالیت‌های خود را در سطح استانداردهای اروپایی مطرح نماید.

كيفيت توليدات هاكوپيان به طور مستمر ارتقا‌ء يافته، به گونه‌ای كه امروزه به تاييد كارشناسان بين‌المللی كه از خط توليد اين واحد بازديد نموده‌اند، كيفيت توليدات هاكوپيان از نظر كاربرد مواد اوليه، تكنولوژی مدرن طراحی و دوخت و ساير جزئيات فنی همگام با كيفيت توليدات معروف‌ترين مارك‌های اروپائی بوده وحتی در بسیاری موارد در سطح بالاتری نیز قرار گرفته است. لازم به ذکر است كليه اجناس توليدی اين واحد در داخل كشور با نصف قيمت‌های بين‌المللی كالای مشابه انحصاراً و مستقيماً از طريق فروشگاه‌های اختصاصی به مصرف‌كننده عرضه می‌گردد.

پوشاک هاکوپیان در حال حاضر دارای بیش از ۴۰۰۰۰۰ مشترك ثابت در داخل و خارج از كشور می‌باشد و برای يكايك آنها در طول سال خدمات و تسهيلات ويژه‌ای در نظر گرفته است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  برای درج تبلیغات در سایت پیک پارسی با ما در ارتباط باشید:

   

    تلفن: ۰۲۶۳۴۲۸۹۰۰۲- ۰۲۶۳۴۲۸۹۰۰۱-  ۰۹۱۲۳۶۸۰۹۲۳ – ۰۹۳۹۳۶۸۲۲۱۹

    ایمیل:       farhikhteweb@gmail.com

  آدرس : کرج – بالاتر از پاساژ مهستان-کوچه بوعلی شرقی (جنب پاساژ نیستان) مجتمع همگامان –طبقه ۴ واحد۷۰